Kablo Endüstrisi Çözümleri

Firmamız kurulduğu günden beri kablo üretiminin tüm aşamalarındaki otomasyon uygulamaları ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kısa sürede aranan firmalar arasında yerini almıştır.

"Elektrikli makineler üretiminin %34’ünü ve ihracatının %33’ünü kablo MAKİNELERİ oluşturmaktadır. Türkiye, KABLO ENDÜSTRİSİNDE, 374’den fazla imalatçı firma ve 7796 çalışanla önemli bir potansiyele sahiptir. Türkiye'DEKİ kablo SEKTÖRÜ üretiminİN yüzde 95'inin yaklaşık 16 firma tarafından gerçekleştirildiği bilinmektedir. FİRMAMIZ BU 16 FİRMA İÇERİSİNDE ULUSLARARASI TECRÜBEYE DE SAHİP, YURTDIŞI PAZARLARI YAKINDAN TAKİP EDEN EN KÖKLÜ FİRMALARDANDIR."

Demir Çelik Endüstrisi Çözümleri

Firmamız, haddehane otomasyonu alanında, tasarım aşamasından başlayarak, her türlü mekanik detayı da düşünerek; malzeme seçimi, otomasyon uygulamaları, devreye alma ve eğitim konusundaki tecrübelerini yeni projelerine uygulayarak, en verimli çözümü sunmaktadır.

Firmamız, yurt içi ve yurt dışı PAZARLARDA; İSTEĞE UYGUN KAPASİTE ve ÇEŞİTLİLİKTE, YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE ÜRETİM İMKANI SAĞLAYAN hadde makinelerinin otomasyonunu gerçekleştirmektedir.