Kablo Endüstrisi Çözümleri

Firmamız 2006 yılından beri kablo endüstrisi için anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Proton; kablo endüstrisi için tasarım aşamasından başlayarak, her türlü mekanik detayı da düşünerek malzeme seçimi, otomasyon uygulamaları, devreye alma ve eğitim konusundaki tecrübelerini yeni projelerine uygulayarak, en verimli çözümü sunmaktadır.

Proton; Siemens Çözüm Ortağı firması olarak kablo sanayisindeki işletmeler için gereken tüm makine hatları otomasyonu ve elektrik sistemleri ile tasarım, tedarik, montaj, makine revizyon, devreye alma ve satış sonrası hizmetlerini kapsayan geniş bir hizmet portföyüne sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı piyasalarında istenilen uygulama ve çeşide uygun kablo makinelerinin otomasyonunu, makine devreye almalarını ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Demir Çelik Endüstrisi Çözümleri

Firmamız, haddehane otomasyonu alanında, tasarım aşamasından başlayarak, her türlü mekanik detayı da düşünerek; malzeme seçimi, otomasyon uygulamaları, devreye alma ve eğitim konusundaki tecrübelerini yeni projelerine uygulayarak, en verimli çözümü sunmaktadır.

Proton; Siemens Çözüm Ortağı firması olarak çelikhane ve haddehane işletmeleri için gereken tüm orta gerilim ve alçak gerilim elektrik sistemleri ile otomasyon sistemlerinin tasarım, tedarik, montaj, devreye alma ve satış sonrası hizmetlerini kapsayan geniş bir hizmet portföyüne sahiptir. Proton; Yurt içi ve yurt dışı piyasalarında istenilen tonaj ve çeşide uygun hadde makinelerinin otomasyonunu ve kurulu hadde makinelerinde revizyon işlemleri gerçekleştirmektedir.